Vybíráme přezůvky do školky a školy

Prázdniny se přehouply do své druhé poloviny a pomalu, ale jiště se blíží ke svému konci. Pro nás rodiče přichází na řadu vybrat vhodné přezůvky pro naše školkové či školou povinné děti. Pokud pravidla dané “instituce” neumožňují dětem zůstat naboso nebo v ponožkách, máte různé možnosti z čeho vybírat.

0a10fa51-43dc-4ba2-8c52-e918c3ef79ec.png 

V Bosorce pro vás a vaše děti máme připravené různé varianty přezutí. Jednou z možností mohou být například capáčky. Capáčky Liliputi mají podrážku vyrobenou ze 3 vrstev. Mezi protiskluzovou podrážkou z broušené kůže a vnitřní koženou stélkou je 3 mm silná vložka, která zajišťuje tepelnou izolaci a tlumí nárazy při chůzi a běhání po tvrdším povrchu. Některé modely se vyrábějí do velikosti 4XL, která odpovídá klasické velikosti 29-30.

 

Oblíbenou možností jsou měkké kožené sandálky od Tikki nebo sandálky od slovenského výrobce Baby Bare shoes. Jako přezůvky výborně poslouží také sandále Ultra K od Vivobarefoot

Výrobci barefoot obuvi naslouchají přáním zákazníků a dodávají nám také barefoot bačkůrky. Na první pohled vypadají stejně jako bačkory “klasické”, ale splňují naše zásady obouvání - dobrou ohebnost, nemají oporu klenby, naopak mají dostatek místa pro prsty a nenajdete na nich žádný podpatek. 

V Bosorce pro vás máme nově bačkůrky od Protetiky, oblíbené Beda barefoot s jejich klasickými nebo zúženými bačkůrkami. 

Vhodnou variantu přezůvek do školy nebo školky můžete hledat také ve slevách. Nově ve slevách najdete například sandálky od Filii a mnoho dalšího. 
 
Děkujeme, že jste s námi.
Přejeme krásný den,
tým Bosorky Plzeň